Tamamlanan Proje

Ata Apartmanı

Öznur İnşaat Ata apartmanı inşaatını tamamlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Muğla Dalaman’da bulunan apartmanımız birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Temelinden çatısına kadar özen ve dikkatle çalışılarak inşaatımızı tamamladık ve satışa sunmaktayız. Apartmanımız mimarisi ve dış görüntüsü ile oldukça dikkat çekicidir. Ata apartmanı 4 katlıdır. Asansörlü olduğu için sizlere konforlu bir yaşamı da sunmaktadır.

Farklı büyüklükte olan dairelerimiz herkese hitap etmektedir. Dubleks dairede oturmak isteyenler mükemmel manzara eşliğinde teraslarında oturarak keyif sürebilirler. Güvenlik kamerası ile apartmandaki güvenlik sağlanmıştır. Bahçede bulunan artezyen kuyusu ile susuz kalmayacak ve mağdur olmayacaksınız.

Projemizin Özellikleri

  • Ata Apartmanı toplam 8 daireden oluşmaktadır.
  • 6 adet 2+1 daire 88 m2dir. Açık mutfaklıdır.
  • 2 adet çatı dublekslerimiz 3+1 olup açık mutfaklıdır.
  • Çatı dublekslerinde büyük teras ve barbekü bulunmaktadır.

 

Bütün inşaatlarımız yapı denetim yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmektedir. Isı ve ses yalıtımları düşünülerek iki duvar arasında taş yünü uygulanmıştır. Çatı yalıtımı yaparak dublekste oturacak olan müşterilerimizi de önemsemekteyiz. Daire özelliklerimiz:

Öznur İnşaat bitirdiği ve devam eden bütün projelerinde büyük bir titizlikle hareket ederek kullanışlı ve modern konutlar yapmaktadır. İnsanların sağlıkları düşünülerek hem sağlam hem de kullanışlı konutları müşterilerine sunmaktadır. Ata apartmanı içerisinde bir daireye sahip olarak kalite ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. İsterseniz 2+1 kullanışlı bir daire isterseniz 3+1 dubleks daire konforunu yaşayabilmek için bizleri arayın!

Projemizin Konumu ve Videosu