Tamamlanan Proje

Gülten Apartmanı

Firmamız Öznur İnşaat tarafından tamamlamış olduğu projeler arasında Gülten Apartmanı bulunmaktadır. Muğla Dalaman’da bulunan apartmanımız 3 katlı ve oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. 6 daireden oluşmaktadır. Farklı büyüklükte olan dairelerimiz herkese hitap etmektedir. Bahçeli olup balkonunuzdan mükemmel doğa manzarasını seyrederek çayınızı yudumlayabilir, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Her türlü güvenlik önlemleri alınmış ve güvenlik kamerası apartmana yerleştirilmiştir.

Projemizin Konumu ve Tanıtım Videosu

Projemizin Özellikleri

Apartman temizliğini yapmak için teknolojiden faydalanılarak merkezi sistem elektrik süpürgesi binaya yerleştirilmiştir. Bahçe ve çevre düzenlemesi yapılmıştır. Bahçede bulunun artezyen kuyusu ile hiçbir zaman susuz kalmazsınız. Dış cephede Jotun boya kullanılmıştır. Oldukça uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı dayanaklı olan bu boya türü ile ömürlük lüks bir daireye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İç cephede de Fiili boya kullanılmıştır. Güneş enerjisi sistemi ile devamlı sıcak sudan faydalanabilirsiniz.

Güler Apartmanı 104 m2 3 adet 2+1 (güney doğu cephesinde) ve 146 m2 3 adet 3+1 (güney batı cephesinde) olmak üzere 6 adet daireden oluşmaktadır. Dairelerimizin özellikleri şöyledir: