Hakkımızda

“Her Karışında Estetik”

İki kardeşin kardeş firmaları; Öznur İnşaat ve Öztaş Mermer’in yaptığı her konutun her köşesinde sizi, kalite ve estetik karşılıyor.

“Bizim Hikayemiz”

1988 yılında sektöre ilk adımını atan Şirin Erevciler, ilk kez 1997 yılında mermer işinde Öztaş adıyla kendi firmasını kurdu. 2012 yılında kurduğu ikinci firması Öznur İnşaat ile komple inşaat işine başlayan Şirin Erevciler, kardeşi Mesut Erevciler ile birlikte inşaat-mermercilik işini birlikte yürütüyor. Öznur İnşaat ve Öztaş Mermer Dalaman’da Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi 19. Sokak No:22 adresinde faaliyetlerini yürütüyor.

“Kardeşlerin Kardeş Firmaları”

Şirin ve Mesut Erevciler Kardeşlerin yönetiminde yürüttüğü faaliyetlerinde Öznur İnşaat ve Öztaş Mermer, Birçok projeye birlikte imza atıyor. Konut yapımında Öznur İnşaat temelinden çatısına kadar tüm yapımını üstlenirken, Öztaş Mermer ise işlediği birbirinden özel mermer çeşitlerini kullanım alanlarına döşediği binalara birbirinden güzel görsellik katıyor. Öztaş mermer, inşaat-taahhüt işlerinde Öznur İnşaat’ın yaptığı binaların mutfak tezgahlarını hazırlıyor, merdivenlerini mermer ile döşüyor; inşaatın projesine göre yapılması gereken tüm mermer işlerini yapıyor. Öztaş Mermer aynı zamanda mermer kabirlerin üretimini de yapıyor.

“Mutluluk Hizmetkarı Yaşam Alanları”

Firma ortaklarından Şirin Erevciler; estetikten, kaliteden ödün vermeden ürettikleri konutları bugün inşaların mutluluğuna hizmet eden yaşam alanlarına dönüşmesini izlemekten duyduğu gururu dile getiriyor ve ekliyor: “Seyfettin İnce’de 3 katlı 3 daire, Hürriyet Mahallesi Jandarma Komutanlığı karşısında 3 katlı 3 daire, Ege Mahallesi Mavi Kent’in girişinde 3 kat 9 daire, Karaçalı Mahallesi’nde 3 kat 3 daire, Hürriyet Mahallesi Şevikoğlu Market’in karşısında 3 kat 3 daire, Çınar Restoran’ın arkasında, Karaçalı ve Söğütlüyurt Mahallelerinde toplam 3 villa, hayata geçirdiğimiz ve bizleri gururlandıran projelerimiz arasında.