Tamamlanan Proje

Hilal Evleri

Öznur İnşaat farkıyla Hilal Evleri projesi tamamlanmıştır. Muğla Dalaman’da yapımı biten ve 2 bloktan oluşan dairelerimiz oldukça lüks yapılmıştır. Farklı büyüklüklerde olduğu için de herkese hitap etmektedir. A ve B blok olmak üzere her blokta 6 daire bulunmaktadır. Hilal Evleri 3 katlı ve toplam 12 daireden oluşmaktadır. Bahçe ve peyzaj düzeni yapılmış olup hemen oturmaya hazır hale gelmiştir. Bahçeler ortak kullanım alanıdır.

 

  • 2+1 olan dairelerimiz 88 m2dir. Açık mutfağa sahiptir. 2 banyo bulunmaktadır.
  • 3+1 olan dairelerimiz 123 m2dir. 2 banyo bulunmaktadır.
  • Bütün dairelerimizdeki balkonlar cam balkon uygulaması ile kapatılmıştır.

Projemizin Özellikleri

Bahçede bulunan artezyen kuyusu ile susuz kalma sıkıntınız olmayacaktır. Dış cephede Jotun boya iç cephede ise Filli boya kullanılmıştır. İki duvar arasındaki taş yünü uygulaması ile ısı ve ses yalıtımı da yapılmıştır. Mimari olarak hoş bir görüntüye sahip, bahçe içinde 2 bloktan oluşan Hilal Evleri yeni sahiplerini beklemektedir. Buradan bir daireye sahip olarak kalite ve lüksü bir arada yaşayabilir yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Deprem yönetmeliğine göre yapılan, oldukça sağlam ve nezih bir yerde oturmak isteyenler tamamlamış olduğumuz Hilal Evleri projemizden faydalanarak ev sahibi olabilirler. Dairelerimizin özellikleri:

Öznur İnşaat herkesin zevkine göre ve daha fazlasını üreten evleri ile dikkat çekmektedir. Modern bir dünyada konforlu bir şekilde yaşamak isteyenler kendilerine sunulan imkanlardan faydalanabilirler.

Projemizin Konumu ve Videosu