Tamamlanan Proje

Villa Nazende

Villa Nazende Muğla ilimizin Dalaman ilçesinde bitirmiş olduğumuz konutlar arasında yer almaktadır. Dalaman oldukça gözde ilçelerimizden birisidir. Doğa güzellikleri ve tabiat harikası bir yer olarak dikkat çekmektedir. Dalaman’da villa sahibi olmak da bir ayrıcalıktır. Öznur İnşaat yapmış olduğu tüm konutlarda önce dayanıklılığa sonra estetiğe daha sonra da konfora oldukça önem vermektedir. Villa Nazende projemizde de bu üç unsura göre hareket edilmiş ve ortaya oldukça ihtişamlı bir yapı çıkmıştır.

Villamız Dalaman Karaçalı’da yer almaktadır. 200 m2 alana inşa edilmiştir. 4+ 1 olarak tasarlanmıştır. Bahçe peyzajı tamamlanmıştır. Özellikle ilk bahar ve yaz aylarında bahçe keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Bahçemizde kış bahçesi de bulunmaktadır. Serin ya da soğuk havalarda burada mükemmel manzarayı seyrederek kahvaltınızı yapabilir, akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Bahçede bulunan artezyen kuyusu ile hiçbir zaman susuz kalma derdiniz olmaz.

Villamızın Özellikleri

Villa Nazende radye temel yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Radye temeller depreme karşı en dayanıklı temel türüdür. Temelde kullanılan demirler sık olmasıyla ve hasır şeklinde döşenmesiyle dikkat çekmektedir. Villamızda ısı ve ses yalıtımı yapmak için taş yünü uygulamasını kullandık. Duvarlar arasında uygulanan taş yünü ile gerekli yalıtımı sağladık. Kaliteli çatı malzemeleri ile hem yalıtıma hem de olumsuz hava şartlarına karşı da önlem aldık.

Müşterilerimizin konforlu bir yaşam sürmesi için villamızda birinci kalite ürünler kullanılmıştır. Villa özellikleri şöyledir:

Öznur İnşaat farkıyla bu mükemmel villaya sahip olabilir, yaz ve kış aylarını rahatlıkla villanızda geçirebilirsiniz. Konfor ve rahatlık estetikle birleşerek müşterilerimize sunulmaktadır.

Projemizin Fotoğrafları