Tamamlanan Proje

Villa Sevil

Villa Sevil Muğla ilimizin Dalaman ilçesi, Karaçalı’da bulunmaktadır. Mükemmel doğa manzarası, geniş ve kullanışlı oturma mekanları ile dikkati çekmektedir. Villamız temelden çatıya kadar kaliteli malzemeler kullanılarak inşaatı tamamlanmıştır. Isı ve ses yalıtımı için iki duvar arasında taş yünü uygulaması kullanılmıştır. Çatı yalıtımında da taş yünü kullanılarak yazın sıcak, kışın soğuk havadan etkilenmeniz engellenmiştir. Binamızın dış cephesinde Jotun boya, iç cephesinde de Filli boya kullanılmıştır. Böylelikle uzun ömürlü olan boya markaları ile hem villanıza estetik bir görüntü sağlanmıştır hem de uzun yıllar boyunca deforme olması engellenmiştir.

Projemizin Özellikleri

Villamız 200 M2 alanda kuruludur. 3+ 1 olarak tasarlanmıştır. Salonumuz oldukça geniş ve açık mutfaklıdır. Yemeğinizi salonda ya da bahçenizde yiyebilirsiniz. Bahçe peyzajı da tamamlanmıştır. Yemyeşil bir bahçe ile kendinizi yaz ve kış aylarında daha mutlu hissedebilirsiniz. Bahçede bulunan artezyen kuyusu faal olup susuz kalma sıkıntısı da yaşamayacaksınız.

Öznur İnşaat kaliteli yapıları ile dikkat çekmektedir. Dalaman’ın birçok yerindeki projeleri hem göze hitap etmekte hem de sağlam olması ile tercih edilmektedir. Villa Sevil sizlere birçok konforu bir arada sunmaktadır. Özellikle apartmanda oturmak istemeyen, doğa ve bahçe ile iç içe olmak isteyen kişiler bitmiş olan bu projemizi yakından inceleyebilirler.

Öznur İnşaatın biten ya da devam eden projeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirler. Villa Sevil özenle yapılan ve inşaatı tamamlanan güzel görselliği ile dikkat çeken bir projemiz olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Projemizin Fotoğrafları